Насосное оборудование и все для автономного отопления
+380 (95) 739-95-80

Sime

Компания Fonderie SIME S.p.A (Фондерие СИМЕ С.П.А) - была организована в 1972 году в результате слияния двух известных в то время Веронских фирм Fais и IML. Компания представляет собой холдинг, состоящий из 3-х промышленных компаний, работающих в сфере отопления и кондиционирования воздуха, и с помощью которых компания реализует свою продукцию.
За 35 лет существования компания заняла одну из лидирующих позиций на итальянском рынке благодаря её динамичности и инновационным технологиям.
Назва компанії базується на двох початкових буквах імені і прізвища засновника - панаSimone Menini.
У 1973 році компанія вперше розробила і налагодила виробництво чавунних секційних радіаторів, а також чавунних газових котлів з атмосферним пальником.
У 1991 році був випущений перший навісний котел, який працює в автоматичному режимі і оснащений електронною платою керування.
У 2001 році випробувальна лабораторія компанії SIME отримала акредитацію сертифікованої лабораторії міжнародного стандарту.
У 2003 році до групи SIME приєдналася нова італійська компанія з виробництва обладнання для систем кондиціонування повітря: Universal Clima. Таким чином, гамма випускається компанією SIME продукції отримала новий напрямок.
Виробнича база SIME складається з двох заводів: ливарного і складального. Обидва заводи розташовані в області італійського міста Верона. Заводи оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє раціонально використовувати виробничі ресурси і випускати конкурентоспроможну продукцію.